Poolová akademie

Výuce kulečníku v naší poolové akademii se věnují zkušení hráči a zastřešuje jí svým odborným dohledem David Žalman, který patří dlouhodobě mezi naše nejlepší hráče v poolbiliardových disciplínách, o čemž svědčí mimo jiné to, že je držitelem bronzové medaile z ME, 17x se stal mistrem republiky a získal dalších více než 60 medailí z mistrovství ČR.

Semináře

Pro zájemce o tréninky s našimi trenéry jsme připravili semináře, během nichž se mohou seznámit se s tréninkovými metodami pro jednotlivé výkonností skupiny. Semináře tak představují úvod do následné tréninkové fáze a možnost vyzkoušet si, jak by mohla vypadat následná spolupráce s naším trenérem. Seminář trvá 60 minut a jedna osoba jej může absolvovat pouze jednou.

Doporučujeme všem zájemcům o individuální a pravidelný trénink.

Cena semináře

300 Kč*
* V ceně je již zahrnuto stolovné

Tréninky

Nabídka tréninků a jejich obsahová náplň je rozdělena podle výkonnosti jednotlivých hráčů (začátečníci/pokročilí) a podle formy tréninku (pravidelné/nepravidelné).

Rozdělení dle výkonnosti

Začátečníci

Vysvětlíme Vám základy, bez nichž pro Vás kulečník zůstane navždy hrou o náhodě a štěstí. Správný postoj, držení tága, stabilní podpora a technika strku jsou základním předpokladem pro jisté potápění koulí a zvládnutí pokročilejších technik. V rámci výuky se zaměříme na zvládnutí základních strků, mezi něž patří stopball, tahák a náběh. Vysvětlíme Vám, jak se chová bílá koule na stole po srážce s barevnou koulí, neboť sami zjistíte, že nejde jen o samotné trefování, ale také o přihrávky na další koule, aby dohrání stolu bylo co nejsnazší. To vše Vám bude pro začátek stačit pro to, abyste měli dostatečný náskok před svými soupeři a také pro vstup na připravované amatérské turnaje.

Pokročilí

V kulečníku je mnoho dalších strků a technik (ovládání bílé koule na stole pomocí falší, hra přes mantinely, atd.). Pro vítězství je důležitá také technika myšlení (říká se, že taktické myšlení má 50 % podíl na vítězství), neboť není vždy nutné za každou cenu potopit kouli do kapsy, ale můžete soupeři znepříjemnit pokračování a dohrání hry. Neméně důležitým aspektem hry je psychická kondice (odolnost), které se budeme v tréninku rovněž věnovat


Rozdělení dle formy tréninku

Nepravidelný trénink

Během úvodní hodiny zjistíme, na co se potřebujete zaměřit, abyste dosáhli zlepšení. Následně bude sepsán individuální tréninkový plán, který bude obsahovat jednotlivé tréninkové pozice. Celá hra je totiž o pozicích, které se během tréninku naučíte a pak je budete využívat při zápasech.

Cena výuky

Dospělí Děti do 18 let Dospělý s dítětem**
1 hodina 400 Kč* 250 Kč* 500 Kč*
* V ceně je již zahrnuto stolovné / ** Speciální tarif pro rodiny s dětmi

Pravidelný trénink

Během pravidelných tréninků s Vámi bude systematicky pracováno na jednotlivých aspektech hry, které potřebujete zlepšit. Obdržíte individuální tréninkový plán, který budete využívat k samostatnému trénování mimo tréninkové hodiny. Na pravidelných hodinách budete společně s trenérem konzultovat, případně pracovat na odstranění chyb ve Vaší hře.

Cena výuky

Dospělí Děti do 18 let Dospělý s dítětem**
8 hodin 2.500 Kč* 1.500 Kč* 2.000 Kč*
4 hodiny 1.500 Kč* 900 Kč* 1.200 Kč*
* V ceně je již zahrnuto stolovné / ** Speciální tarif pro rodiny s dětmi

Na tréninky a semináře se můžete přihlásit prostřednictvím emailu: info@billiardclubhk.cz, popřípadě telefonicky na čísle +420 777 603 365.