Členem výhodně

HRAJTE AKTIVNĚ!

Propadli jste kulečníku a chcete hrát aktivněji a častěji? Pak využijte naší speciální nabídky a vyzkoušet si výhody členství v našem klubu první rok jen za polovinu.

Co to pro vás znamená?

Plaťte měsíčně JEN 400 Kč a všechny stoly jsou vám plně k dispozici. A že jich máme! Můžete hrát poolbilliard na profi stolech, nebo snad byste radši karambol, případně je snooker váš oblíbený stůl s třemi a půl metry na délku? No a když vás už kulečník omrzí, máme pro vás fotbálek i sisálové šipkové terče.

Máte dotazy?

Jirka Klimeš – 776 205 728 nebo Ivo Muška – 777 603 365

Můžete nám zanechat vzkaz na našem facebooku, nebo nám napište na imuska@billiardclubhk.cz

Přijďte se podívat k nám a vyzkoušet si naši hernu, jsme v klubu vždy ve středu, v pátek a v sobotu od 18:00 hodin, nejlépe po domluvě s námi, ať se vám můžeme plně věnovat a přesvědčit vás o výhodách členství v našem klubu.

P.S. Je nám jasné, že byste chtěli hned po tom, co se stanete našim členem, hrát neomezeně v jakoukoliv denní a noční dobu. Stejně tak, jak chcete poznat vy nás, chceme poznat i my vás, proto nám prosím dejte nějaký čas na to, abychom si mohli vzájemně důvěřovat a abysme vám mohli dát klíče od naší herny. Nejlépe se poznáme při hře, tak hurá do toho 🙂 Díky.

Přihláška do klubu ZDE.

Jak máme otevřeno

Středa 18 - 22 hodin

Pátek 18 - 22 hodin

Sobota 18 - 22 hodin


V ostatní dny dle dohody.

Jak se k nám dostanete
Rychlý kontakt

Mobil: Jiří Klimeš
          +420 776 205 728

          Ivo Muška
          +420 777 603 365

E-mail: imuska@billiardclubhk.cz

Buďte s námi v kontaktu
Výhodné členství
Dárkové poukazy
Jak se nám to povedlo