MÁME RADOST, ŽE JSTE U NÁS, MÁME OPĚT OTEVŘENO!!!

JSME KULEČNÍKOVÁ HERNA OTEVŘENÁ VEŘEJNOSTI i zájemcům o členství se sídlem v Hradci Králové. Kulečníkové stoly na Pool, Snooker a Karambol. Přijďte si k nám zahrát, rádi vás uvidíme a v začátcích poradíme s technikou hry i s pravidly 🙂

REZERVACE +420 776 205 728


Aktuality

Na v pořadí šestý vánoční turnaj dvojic v 9-ball se sešlo úžasných 23 dvojic. Do finále se probojovala dvojice Petr Dobrovolný a Ondřej Číhal, kde podlehla dvojici ve složení Marek „Hajda“ Hajdovský a Láďa Hajšman 2:6. Gratulujeme a doufáme, že jste si turnaj užili.

Výsledky k dispozici ZDE.

Fotky z našeho turnaje ZDE.

Mistrovství republiky dvojic a smíšených dvojic, které se konalo v našem klubu 16. a 17. 11. 2019 je zdárně za námi. Myslíme, že se oba hrací dny vyvedly a my jsme byli spokojeni s atmosférou, která panovala. Vítězi MR dvojic se staly Urban – Žalman a vítězi MR smíšených dvojic Tužil – Žalmanová.

 

 

 

Gratulujeme vítězům a budeme se těšit zase na další povedené akce.

Kompletní výsledky si můžete prohlédnout ZDE.

Přijímáme děti od 10 let do kulečníkového kroužku, každou středu od 17:00 hodin. Nábor do kroužku probíhá celoročně. Přijďte a nezávazně vyzkoušejte.

 

 

 

Kontakt:

Jiří Klimeš – 776 205 728, jklimes@billiardclubhk.cz
Ivo Muška – 777 603 365, imuska@billiardclubhk.cz

Přihláška do kroužku ke stažení ZDE.

V neděli 8. září nás najdete na Festivalu sportu na soutoku v Jiráskových sadech, budeme rádi, když náš stánek navštívíte a podpoříte nás v propagaci kulečníkového sportu v Hradci Králové.

 

 

 

Podrobné informace o události zde.

A máme tu ohlédnutí za 1. ročníkem Královéhradecké osmičky uskutečněné na konci měsíce června v prostorách Billiard Clubu v Hradci Králové. Hlavně chceme poděkovat všem, kteří dali přednost našemu turnaji před mnohem lépe obsazeným konkurenčním turnajem v hlavním městě a rozhodli se svojí účastní podpořit premiéru našeho předprázdninového turnaje 😊 Zároveň bychom rádi poděkovali místnímu pivovaru Klenot za dodání výborné nefiltrované dvanáctky.

 

 

 

Hráli jsme klasickou osmičku ve čtyřech skupinách a finálový pavouk v single KO. Celým turnajem zcela suverénně prošel Michal Horák z SK Billard Centrum Praha, který ve finále porazil Milana Ugrina z Harlequin Praha a zcela zaslouženě 1. ročník vyhrál.

Doufáme, že i vy ostatní jste si náš turnaj užili a že se zúčastníte i ročníků dalších a věříme, že účast na příštím ročníku bude mnohem vyšší 😊 Těšíme se na setkání s vámi v našem klubu.

Výsledky si je možné prohlédnout ZDE a fotky naleznete v naší fotogalerii 1. Královéhradecká Osmička 22. 6. 2019.

Rádi bychom Vás pozvali na v pořadí již 6. ročník vánočního turnaje dvojic pořádaný naším klubem. Stejně jako tomu bylo v předchozích ročnících, se bude hrát devítka (9ball), a to systémem skupin a následně vyřazovací část systémem SKO. Jde o otevřený turnaj, to znamená, že se do tohoto turnaje mohou přihlásit jak hráči registrovaní v ČMBS, tak hráči neregistrovaní. Na turnaj se můžete přihlásit prostřednictvím online formuláře. Podrobné propozice k turnaji naleznete ZDE.
Sobotní turnaj nám klepe již na dveře a my jsme rádi, že se sejdeme minimálně v krásném počtu 18 hráčů. Dorazte i Vy a užijte si 1. ročník turnaje poolbilliardu Královéhradecká osmička, který se odehraje 22.6.2019 v prostorách našeho sportovního klubu v Hradci Králové. Budeme hrát populární „osmičku“ a to systém skupin a následně vyřazovacím systémem single KO (tedy jedna prohra a konec). Jedná se o otevřený turnaj jak pro registrované hráče ČMBS, tak i pro neregistrované hráče a širokou veřejnost. Více informací ZDE.  Občerstvení zajištěno 😊
Jak máme otevřeno

Středa 18 - 22 hodin

Pátek 18 - 22 hodin

Sobota 18 - 22 hodin


POZOR!!! V letních měsících červenec a srpen může být ve středu otevřeno pouze v případě telefonické rezervace.

Telefon 776 205 728.

Jak se k nám dostanete
Rychlý kontakt

Mobil: Jiří Klimeš
          +420 776 205 728

          Ivo Muška
          +420 777 603 365

E-mail: imuska@billiardclubhk.cz

Buďte s námi v kontaktu
Výhodné členství
Dárkové poukazy
Jak se nám to povedlo