O nás

PŘIJĎTE SI K NÁM ZAHRÁT!!! V naší kulečníkové herně uvítáme všechny, kdo si chtějí zahrát, bez ohledu na věk a znalost hry, rádi vám vše osvětlíme a pomůžeme s technikou a s pravidly. NEBO SI PROSTĚ JEN PŘIJĎTE UŽÍT VEČER V POHODOVÉ ATMOSFÉŘE. Otevřeno máme vždy ve středu, v pátek a v sobotu od 18:00 hodin.

V naší herně naleznete osm stolů na poolbilliard, z toho čtyři profesionální stoly DYNAMIC II 9ft, dva stoly na snooker a jeden karambolový stůl. K dispozici máte též stolní fotbal LEONHART a dva sisálové šipkové terče.

Rekonstrukce

Koncem roku 2017 jsme se rozhodli přemístit z bývalé herny v ulici „Heyrovského“ do bývalých technických prostor areálu obchodního centra „Pod strání“, kde jsme vlastními silami přistoupili ke kompletní rekonstrukci, zejména demontáže nefunkční vzduchotechniky a demolici cihlových příček, vylití nové podlahy, vybudování sociálních místností, výměně oken a radiátorů.

Fotky z rekonstrukce ZDE v naší galerii.

Členství v klubu

I když jsme otevřeným kulečníkovým klubem, naší vizí je vybudovat silnou členskou základnu, abychom pozvedli kvalitu billiardu v Hradci Králové a mohli konkurovat ostatním klubům zastoupených ve velkým českých městech. Členem klubu se může stát opravdu každý – bez ohledu na momentální zkušenosti a kvalitu vaší hry. Důležité je pro nás nadšení pro hru a vůle se zlepšovat, a v neposlední řadě chuť „žít“ pro klub a pomáhat s jeho fungováním.

Výhody členství v klubu

Členství v našem klubu znamená neomezenou možnost hraní na všech stolech v jakoukoliv denní (či noční) dobu, výhodnější ceny občerstvení, možnost uschování vašeho vybavení přímo v herně, zvýhodněnou účast na turnajích, a hlavně možnost hrát a zlepšovat se po boku zkušených hráčů.

Klubový ceník

Každý zájemce o členství v našem klubu musí hradit členský příspěvek. Výše členského příspěvku se odvíjí od typu členství:

• Zvýhodněné členství – 400 Kč / měsíčně

Nově příchozí člen může využít zvýhodněného členství, kdy po dobu prvního roku může platit snížený členský příspěvek. První 3 měsíce bude člen bez klíče – tedy může využívat hernu jen v době, kdy máme otevřeno, nebo je přítomen jiný člen klubu (po schválení výkonného výboru lze předat klíč i dříve, musíme se hlavně nejdříve pozvat). Nejdéle po uplynutí jednoho roku dojde k navýšení příspěvku na standardních 800 Kč. Těchto členů se pochopitelně týkají povinnosti stejně jako u stávajících členů. O přijetí nového člena rozhoduje výhradně výkonný výbor.

• Plné členství – 800 Kč / měsíčně

Člen s plným členstvím může hrát neomezeně s rodinou, partnerem či partnerkou, tedy zcela zdarma. Zároveň v případě, že do herny pozvete své přátele, můžete aplikovat paušálních 50 Kč na jednu osobu, bez omezení času. Týká se veškerého vybavení herny, tedy i fotbálku, šipek, atp.


Číslo bankovního účtu: 2800558650/2010
Variabilní symbol = členské číslo (viz seznam členů ZDE)

Jak se stát členem

Předpoklady vstupu do klubu, jakož i práva a povinnosti spojená s klubovým členstvím, jsou upraveny ve stanovách klubu. Doporučujeme, abyste se před vyplněním a podáním přihlášky se stanovami důkladně seznámili. Stanovy a další vnitřní předpisy klubu naleznete ZDE.

Členem sportovního klubu se může stát jen fyzická osoba, která podá vyplněnou a vlastnoručně podepsanou přihlášku pro přijetí za člena sportovního klubu a následně uhradí členský příspěvek.

Přihlášku do klubu podáte vyplněním elektronického formuláře ZDE. Po vyplnění a odeslání přihlášky obdržíte potvrzovací email. Následně vás budeme kontaktovat za účelem domluvení dalšího postupu a obdržíte od nás rovněž variabilní symbol (budoucí členské číslo), pod nímž provedete úhradu platby spojené se vstupem do klubu.

O přijetí za člena klubu rozhoduje výkonný výbor klubu hlasováním nadpoloviční většinou všech jeho členů. Na vznik členství není právní nárok. Výkonný výbor se schází 1x měsíčně a předpokladem projednání vaší přihlášky je úhrada plateb spojených s klubovým členstvím. O přijetí za člena klubu vás následně informuje pověřený člen výkonného výboru.

Chcete-li zodpovědět nějaké další dotazy ohledně klubové členství, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím e-mailu info@billiardclubhk.cz, případně osobně na některého ze členů výkonného výboru (kontaktní osoba Jiří Klimeš – 776 205 728, Ivo Muška – 777 603 365).

Přihláška do klubu

Elektronickou přihlášku do klubu vyplníte ZDE.

Seznam členů

Seznam členů klubu naleznete ZDE.

Stanovy klubu

Stanovy Billiard Club Hradec Králové naleznete ZDE.

Jak máme otevřeno

Středa 18 - 22 hodin

Pátek 18 - 22 hodin

Sobota 18 - 22 hodin


POZOR!!! V letních měsících červenec a srpen může být ve středu otevřeno pouze v případě telefonické rezervace.

Telefon 776 205 728.

Jak se k nám dostanete
Rychlý kontakt

Mobil: Jiří Klimeš
          +420 776 205 728

          Ivo Muška
          +420 777 603 365

E-mail: imuska@billiardclubhk.cz

Buďte s námi v kontaktu
Výhodné členství
Dárkové poukazy
Jak se nám to povedlo