Jak se stát členem klubu?

Zaujala Vás nabídka výhod pro klubové hráče? Chcete se stát naším klubovým hráčem? Níže se dozvíte základní informace, jakým způsobem postupovat.

Předpoklady vstupu do klubu, jakož i práva a povinnosti spojená s klubovým členstvím, jsou upraveny ve stanovách klubu, a to zejména v čl. IV. a V. Doporučujeme, abyste si před vyplněním a podáním přihlášky se stanovami důkladně seznámili. Stanovy a další vnitřní předpisy klubu naleznete zde.

Staňte se členem klubu a získejte řadu výhod!

Členem sportovního klubu se může stát jen fyzická osoba, která:

  1. podá vyplněnou a vlastnoručně podepsanou přihlášku pro přijetí za člena sportovního klubu,
  2. uhradí vstupní členský poplatek,
  3. uhradí členský příspěvek.

Přihlášku do klubu podáte vyplněním elektronického formuláře zde. Po vyplnění a odeslání přihlášky obdržíte potvrzovací email. Následně Vás budeme kontaktovat za účelem domluvení dalšího postupu a obdržíte od nás rovněž variabilní symbol (budoucí členské číslo), pod nímž provedete úhradu plateb spojených se vstupem do klubu. Ceník plateb aktuálních na kalendářní rok naleznete v sekci Klubový ceník.

Exkluzivní výhody pro klubové hráče!

O přijetí za člena klubu rozhoduje výkonný výbor klubu hlasováním nadpoloviční většinou všech jeho členů. Na vznik členství není právní nárok. Výkonný výbor se schází 1x měsíčně a předpokladem projednání Vaší přihlášky je úhrada plateb spojených s klubovým členstvím. O přijetí za člena klubu Vás následně informuje pověřený člen výkonného výboru.

Chcete-li zodpovědět nějaké další dotazy ohledně klubové členství, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím emailu info@billiardclubhk.cz, případně osobně na některého ze členů výkonného výboru (kontaktní osoba Jiří Klimeš – 776 205 728, Ivo Muška – 777 603 365).

Jak máme otevřeno

Středa 18 - 22 hodin

Pátek 18 - 22 hodin

Sobota 18 - 22 hodin


V ostatní dny dle dohody.

Jak se k nám dostanete
Rychlý kontakt

Mobil: Jiří Klimeš
          +420 776 205 728

          Ivo Muška
          +420 777 603 365

E-mail: imuska@billiardclubhk.cz

Buďte s námi v kontaktu
Výhodné členství
Dárkové poukazy
Jak se nám to povedlo