Juniorská akademie

Koncept juniorské akademie sleduje hlavní cíl, jímž je výchova mladých talentů, kteří by obstáli nejen u nás, ale i v silné zahraniční konkurenci. Snažili jsme se proto vytvořit prostředí, které dosažení tohoto náročného úkolu umožní. Naším prvním dílčím úkolem však nepochybně bude ukázat kulečník jako sport. Věříme, že mezi dětmi nalezneme přirozené talenty, kteří se během krátké doby budou moci zúčastnit juniorských soutěží.

Práce s dětmi v akademii bude rozdělena do dvou základních věkových kategorií, přičemž u každého dítěte bude vždy zohledněna jeho technická vyspělost a celková pokročilost tak, aby bylo co nejvíce motivováno k dalšímu tréninku.

První skupina bude pro děti od 8 do 14 let a cílem bude naučit je základní techniky hry. Výuka bude probíhat spíše formou hry a zábavy. Aby byl vývoj dítěte ucelený, budeme pracovat i na jejich fyzické kondici, a proto budou součástí tréninkového plánu i další sportovní aktivity.

Druhá skupina bude pro děti od 15 do 18 let. Trénink u této věkové skupiny bude probíhat v podobě blížící se sportovnímu přístupu a bude zaměřen na zlepšování jednotlivých aspektů hry. V tréninku budeme pracovat na pokročilejších technikách hry, psychické odolnosti a taktickém myšlení.

Ve spolupráci s našimi trenéry jsme připravili zvýhodněné podmínky pro děti mladší 18 let (např. zlevněné klubové členství, stolovné, cena výuky, zapůjčení sportovního vybavení).

Nábor nových talentů do juniorské akademie zahájen!

Náborový leták

Náborový leták

Sportovní kulečníkový klub BC Hradec Králové tímto oznamuje, že provádí nábor mladých hráčů do klubu. Ideální věk pro začátek v tomto sportu je 8 až 14 let, nicméně začít lze prakticky v každém věku, neboť vždy záleží na talentu a především úsilí, které věnujete tréninku. Při dostatečné píli a zaujetí pro hru je možné již po necelém roce reprezentovat náš klub na oblastních soutěžích, případně mistrovství republiky kadetů či juniorů.

Jak máme otevřeno

Středa 18 - 22 hodin

Pátek 18 - 22 hodin

Sobota 18 - 22 hodin


POZOR!!! V letních měsících červenec a srpen může být ve středu otevřeno pouze v případě telefonické rezervace.

Telefon 776 205 728.

Jak se k nám dostanete
Rychlý kontakt

Mobil: Jiří Klimeš
          +420 776 205 728

          Ivo Muška
          +420 777 603 365

E-mail: imuska@billiardclubhk.cz

Buďte s námi v kontaktu
Výhodné členství
Dárkové poukazy
Jak se nám to povedlo