O nás

Je naším potěšením přivítat Vás na stránkách sportovního kulečníkového klubu, který započal svoji činnost v Hradci Králové již v roce 2014, aby své prostory otevřel profesionální i amatérské veřejnosti znovu v květnu roku 2018 v nových a větších prostorách na největším sídlišti krajského města. Najdete nás v ulici Milady Horákové, na konečné zastávce autobusů hromadné dopravy, v městské části Moravské předměstí.

Můžete si u nás zahrát na osmi stolech určených pro hru poolbilliardu, na jednom stole určeném ke karambolové hře a v neposlední řadě na dvou stolech na snooker, které vám poskytují jedinečnou možnost vyzkoušet si tuto královskou kulečníkovou hru, v Hradci Králové jedině u nás! Všechny stoly v profesionální kvalitě s prvotřídními plátny.

V našem klubu navazujeme na předchozí činnost a organizujeme série pravidelných turnajů v pool billiardu, tedy každou středu od 19:00 hodin turnaj v devítce a každou první neděli v měsíci od 14:00 hodin pravidelný turnaj v osmičce. Ve školním roce 2018/2019 znovu otevřeme kulečníkový kroužek pro děti od 10 let.

I ty se můžeš stát naším členem a hrát na našich stolech neomezeně dlouhou dobu!

PŘIJĎTE SI K NÁM ZAHRÁT!!! U nás jsou vítáni všichni, kdo si chtějí zahrát, bez ohledu na věk a znalost hry, rádi vám vše osvětlíme a pomůžeme v začátcích 😊

Otevřeno máme vždy ve středu, v pátek a v sobotu od 18:00 hodin. Když je na herně přítomen některý z členů klubu, neváhejte a zajděte k nám si zahrát i mimo stanovenou dobu, rádi vás uvidíme, poradíme a pomůžeme se základy této krásné hry.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Výhodné členství
Jak máme otevřeno

Středa 18 - 22 hodin

Pátek 18 - 22 hodin

Sobota 18 - 22 hodin


V ostatní dny jen v případě přítomnosti některého z členů kulečníkového klubu

Buďte s námi v kontaktu
Rychlý kontakt

Mobil: Jiří Klimeš
          +420 776 205 728

          Ivo Muška
          +420 777 603 365

E-mail: imuska@billiardclubhk.cz

Jak se k nám dostanete
Jak se nám to povedlo